Hakkımızda

Elverisli.com, ulaşım maliyetlerinde kolaylık sağlar. Elverişli.com dan alışveriş yapmak, aranılan ürün ya da hizmeti, çarşı pazar dolaşıp yorulmadan pek çok alternatifi bir arada görerek Trafik, park, mağaza arama, kasa kuyruğunda bekleme ve poşet taşıma gibi zahmetleri çekmenizi ortadan kaldırır ve kısa sürede bulma ve satın alma imkanı sağlar. Bu sayede alışveriş için harcanan zamandan tasarruf etmeniz sayesinde kazanmış olduğunuz süreyi başka alanlarda daha verimli bir şekilde kullanırsınız. Yapılan kampanya ve indirimlerden e bülten sayesinde çok hızlı bir şekilde haberdar olmanızı sağlar.

Elverişli.com deki alışverişte yalnız kendiniz için değil, sevdiklerinize de hediye göndermenin bir yolda vardır. Sepete gerekirse faturayı sizin adresinize, ürünü ve sizin adınıza yapılan paketi ve hediye notunu da istediğiniz adrese gönderebiliriz. Böylelikle hem kargo masrafından tasarruf edersiniz, hem de günlük hayatınızda hediye almaya zamanınızın olmadığı durumlarda başkaca alternatifinizin olmasını sağlar.

Elverisli.com da Alışveriş, ürünler hakkında bilgi almanın ve alışveriş yapmanın en kolay, en hızlı ve en tasarruflu yoludur. Günün her saati en uygun fiyatlarla evinizden, işyerinizden yani bulunduğunuz her yerden alışveriş yapabilirsiniz.
Elverişli.com da Güvenlik

Müşterilerimizin Elverisli.com’da kendilerini güvenli ve rahat hissetmeleri en önem verdiğimiz konudur. Elverisli.com bu nedenle e-alışveriş ile ilgili güvenlik önlemlerini aktif hale getirerek, müşterilerimizin en rahat biçimde alışveriş yapmalarını ve siteyi gezmelerini hedeflemektedir:

Elverisli.com’da müşterilerimiz tarafından girilen kişisel verilerin korunmasını ve güvenli bağlantı oluşturulmasını sağlayan 256 bit şifreleme sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır. Browser ın ssl kısmında bulunan kilit resmi ve “SSL Secure Site” işareti bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir.

Elverisli.com Türkiye’nin en yaygın online ödeme altyapısı olan Garanti Sanal POS sistemini kullanmaktadır. Elverişli.com ürünlerini satın almak için gireceğiniz veriler, siteden bağımsız olarak SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi Elverisli.com tarafından görüntülenememekte ve bu nedenle hiçbir şekilde kaydedilmemektedir, aynı zamanda bilgilerinizin herhangi bir şekilde üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesi engellenmektedir.
Elverişli.com da Garanti

Elverişli.com daki ürünlerin Garanti Şartları
Her ürünün garanti şartlarında farklılıklar olabilmektedir. Ürününüze ait garanti belgesi ile kullanım kılavuzunda yazılı yetkili servislere başvurarak garanti kapsamında işlem yaptırabilirsiniz. Yetkili servis ile ilgili problemlerinizi info@elverisli.com mail adresine mail atabilirsiniz.
Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanızı ve hemen Müşteri Hizmetlerimize bildirmenizi rica ederiz.
Elverişli.com da Teslimat Şartları
Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasının ardından; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir yada ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.
Cuma günleri saat 16:00’dan sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına takiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.